17. марта ми одлучујемо о својој судбини
Ниш 13.03.2014. ЈужнаСрбија.Инфо
Потпредседник ЛДП Бојан Ђурић је у Нишу напоменуо да ЛДП планира да од 17. марта буде власт у Србији, и у Нишу, и у Београду и да неће заборављати шта су интереси Ниша већ код наплатне рампе.

- То морамо да урадимо јер тих наплатних рампи неће ни бити ако коначно ЛДП не преузме позиције моћи и власти у овој земљи. Није то бакља у Јагодини, то је багра из Јагодине. Данас смо долазили овде и видео сам десетине аутобуса који иду на тај фингирани митинг који ће данас имати у Арени, где ће вам рећи да су се увек борили за Југославију, за комунизам, друштвену и социјалну правду, а земљу су довели данас до овде ситуације. Кад сам долазио овде видео сам један диван графит који гласи - хвала ти што постојиш. То јесте једна приватна љубавна порука, али уједно и најснажнија политичка порука у Србији данас. Хвала вама што постојите, хвала Нишу што се бори! Нема извињења за то што данас пада киша, није било боље време ни у новембру 1996., јануар и фебруару 1997., није било боље ни у једном тренутку кад смо се борили за другачију Србију. Није било боље време ни кад су људи у овом граду градили и свој град, и фабрике, и животе ни из чега, и у Нишу и сваком другом месту у Србији. У Крагујевцу су направили фабрику аутомобила од једне тракторске приколице коју су раставили и почели да праве нешто ново. Тако је у сваком месту у Србији - казао је Ђурић у нишу.
Он је истакао да ЛДП неће дозволити да од 17. марта они који ништа не могу да саставе, а срушили су све у овој земљи у претходних 25 година, поново одлучују о било чијој судбини.
- Ово што се дешава око нас, хаос који влада у овом делу Европе, свет који се руши је опомена и за Ниш и за Србију. Ово не може да буде још једна предизборна кампања у којој се политичари као на траци смењују за говорницама, на бинама, пред тужним партијским скуповима у којима људи статирају. ЛДП се по томе разликовао од свих других, у ЛДП-у је увек било живота и зато је та порука "хвала ти што постојиш" и овде изнад једне од глупих, потрошених политичких порука које кажу шта су свете речи. Најсветија реч је живот, будућност деце, могућност да нормално и квалитетно живе. 12 посланика ЛДП из Ниша знају како да то остваре. Ми нећемо много сметати из Београда. Још 14 дана ћемо бити свакога дана у свакој тачки ове земље и покушати да мотивишемо људе да нешто направимо од ове земље 17. марта. Не мислимо да смо бољи од вас, ни од тих људи, ви ћете водити ову земљу од 17. марта, надам се да вам нећемо много сметати и надам се да ће ова киша престати у велики пљусак у овом тренутку уколико се по броју капљица мери број гласова које ће добити ЛДП 16. марта - казао је Ђурић.
#
Ниш
избори
ЛДП
избори 2014
Бојан Ђурић
@ldp
@
Tweet
[ Додај коментар ]
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Зимски базар малих произвођача у Нишу
- Шампионски завршетак године за КБС Наисус
- Временска прогноза
- Награде „Пресад мудрости“ и „Иницијал“
- Почетак уписа права својине
- Субвенције уручене за 27 нишких фирми
- Акција уписа донoра матичних ћелија
- Цене горива
- Српска гробља на Косову и Метохији
- Миодраг Мајић на Нишком сајму књига
- Нема дозвола за рударска истраживања на „Студеној“
- Ваведење Пресвете Богородице
- Представа „Балон“ у Народном позоришту
- Хитно решити загађење ваздуха
- Полемика око Студене не јењава
Најновији огласи
- Dve ženke francuskog buldoga
- Poznanstva,veze,brak,agencija Lepeza
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- 13. фестивал првоизведених представа - Слоган овогодишњег издања: „Биографија као драма, драма као биографија“.
- Крагујевац као опомена: Нишу прети исти сценарио због градње на Старој циглани
- Хапшење на нишком аеродрому: Кинези украли више од 3.500 евра на лету Београд - Ниш
- Полемика око Просторног плана не јењава: Студенти позивају грађане на јавну расправу
- Ниш: Хапшења због нестанка оружја из Полицијске станице Дољевац
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- 500 спинова + 5.000 динара за почетак авантуре – то може само Меридиан
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- Стигао извештај о угинућу шкољки
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!











