Гашић синоћ „заводио ред“ у нишком СНС
Братислав Гашић, потпреседник Српске напредне странке био је синоћ у Нишу где је, како незванично сазнајемо, покушао „да заведе ред у странци“ у свом петнаестоминутном обраћању члановима.

Толико је чланова било да нису могли сви да стану у просторије странке, тако да је заказано ново окупљање за пет до седам дана (није прецизиран датум место и време), у неком већем простору где се сви заинтересовани чланови могу комотније сместити, а тада ће се вероватно знати и судбина актуелног повереништва.
- Шта он мисли о досадашњем раду нишког дела странке, довољно говори што синоћ на састанку никоме није дао реч. Био је видно љут због онога што се чује и види у медијима из Ниша и рекао је да после неких несугласица, лако може да се деси да због тога и неки чланови СНС не гласају за нашу партију. Критиковао је што су распуштени општински одбори, а сада је више него сигурно да од некадашњих најављених страначких избора у Нишу, нема ништа. У петнаестак минута је рекао шта има – рекао је један од присутних чланова на овом скупу.
Ова странка се након последњих избора одмах поларизовала тако да су сталне размирице, свађе, подметања, туче биле приоритетније члановима него руковођење градом што је и резултирало распуштањем старог Градског одбора. То су потврдили и председник странке Александар Вучић и председник Извршног одбора Радомир Николић током боравка у Нишу. Довођењем на чело партије у Нишу, Милана Станојковића, ситуација у странци је требала да се консолидује, али трвења у самој партији очигледно нису престала.
#
Братислав Гашић
СНС
Александар Вучић
Општински одбор
Радомир Николић
@sns_srbija @avucic
@
Tweet
[ Додај коментар ]
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Аранђеловдан
- Временска прогноза
- Додељена Награда „Стеван Сремац“ Марку Стојкићу
- Евакуисано девет особа
- Милан Џигумовић нови помоћник градоначелника
- Најава храмовне славе Мале Саборне цркве у Нишу
- Пет година од упокојења Патријарха Иринеја
- Страдао пешак
- Излила се Јужна Морава
- Преминуо Бранислав Ивковић
- Злостављање вршњака у Нишу
- Јубиларни, 60. Сајам књига
- Ухваћени кријумчари људи
- Санација дела зграде најстаријих нишких гимназија
- Боља повезаност школа, родитеља и самоуправе
Најновији огласи
- Poznanstva,veze,brak,agencija Lepeza
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Преминуо Бранислав Ивковић
- Свети Димитрије - Митровдан
- Факултет српских студија важан корак ка јачању националног идентитета
- Проблем паса луталица у Нишу ескалира: Одштете премашују 60 милиона, грађани изгубили поверење, а кључне полуге управљања и даље у рукама Михајловића
- Град Ниш планира откуп војног комплекса „Црвена звезда”
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- 500 спинова + 5.000 динара за почетак авантуре – то може само Меридиан
- Јојке пребили Чикага: једна псовка је била довољна
- Тестирај најпопуларније игрице потпуно БЕСПЛАТНО — стартуј са free спиновима!
- Стигао извештај о угинућу шкољки
- “Леони” добио преко 50 милиона евра од државе, а сада 1.900 људи остаје без посла
- Диктирај своје услове игре – искористи аутоматски cashout и осигурај добитак!











