Станковић, човек са највећим бројем функција од 2004. до данас, будући помоћник градоначелника?
Ниш 06.02.2018. З.С. Јужна Србија Инфо
Зоран Перишић шеф одборничке групе СНС-а. на састанку Градског одбора одржаном у петак 2. фебруара, са још 12 чланова ГО предложио је Ненанда Станковића за једног од будућих помоћника градоначелника Ниша. Како сазнајемо та "иницијатива" је добила подршку?!

Станковић тренутно ради као извршни директор Дирекције за јавни превоз у Нишу, а притом врши и функцију општинског већника у Сврљигу. Био је и заменик председника Скупштине града Ниша и помоћник председника Општине Сврљиг.
Поред тога, вршио је и неколико функција у скупштинским органима Града Ниша (комисије и сл.)
Тренутно је:
1. И члан Одбора за именовање СГ чији је члан и Зоран Перишић, а председник његов запослени Иван Јовановић. ДЈП.
2. Председник Надзорног одбора Института Нишка бања са 65000 дин месечно.
Ово би била тренутно четврта функција у граду истовремено.
Агенција је тражила његову смену, а Скупштина гласањем одбила.
Истовремено, супругу са приватним правним факултетом, поставио је недавно у стални састав Градске изборне комисије.
Утицај?
Иначе, Станковић важи за изузетно утицајну особу у политичком и привредном животу Ниша, која вешто "плива" између закона, чије су услуге користиле све политичке странке до сада.
Агенција
Више пута је опоменут (без резултата) од Агенције за борбу против корупције због непријвљивања имовине, а учесник је и афере "отворених снимака" са седнице Градског већа и сумњивог тендера за набавку градских аутобуса и то у време столовања Зорана Перишића.
Партије
Нико и не зна колико је Станковић променио политичких странака, од ЈУЛ-а, Нишке регије, Живим за Ниш, Нове Србије, УРС-а, СНС-а...
Такође, он је и предавач (професор) на једном од факултета?
Познате су његове везе са директором Развојене агенције "Југ", Бојаном Аврамовићем који би "мало да притегне" медије.
Са друге стране, у Кабинету градоначелника Ниша, кажу да та "опција" није у разматрању".
Преласком на друга руководећа места, смањен је број помоћника градоначелника Ниша и од могућих пет, сада их има тројица, а да ли ће Станковић попунити једно од два празна места, остаје да сачекамо.
#
Ниш
СНС
Градско веће
Нишка Бања
Ненад Станковић
Зоран Перишић
Дирекција за јавни превоз
Скупштина града Ниша
политичке странке
Иван Јовановић
кабинет
@sns_srbija @ProfdrPerisic
@
Tweet
- Новости
- Црна хроника
- Политика
- Друштво
- Економија
- Пољопривреда
- Туризам
- Култура
- Забава
- Савети
- Спорт
- Здравље
- Интервју
- Блог
- Обавештења
- Огласи
- Некретнине
- Туристичке
Најновије вести

- Могући прекиди у водоснабдевању
- Духовни принос у славу Свете Тројице
- Програм градске славе Ниша
- Велико српско коло у центру града
- Отворени базени почели са радом
- Временска прогноза
- Прекиди у водоснабдевању
- Слава нишког Саборног храма
- Мерак, традиција и дух старог Ниша
- Моравска регата „Учитељ Виден Јовановић“
- Планирани радови на водоводној мрежи
- Фестивал пријатељских градова
- Возио у контра смеру на ауто-путу код Алексинца
- Обавештење о водоснабдевању
- Повратак култних позоришних представа
Најновији огласи
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Паметни Сат-Сат за Децу са локацијом-СИМ Сат-Смарт Wатцх
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Концерт хора Музичке школе у Нишу у Светосавском дому
- У Нишу откривен мурал пуковнику Николају Рајевском: Вечни симбол српско-руског пријатељства и инспирација за грофа Вронског
- Дечје-омладински ансамбл НЦПД „Бранко” освојио Гран при на најпрестижнијем фестивалу православне музике
- Доцент др Милан Лазаревић преузима кормило УКЦ Ниш
- План за чистији Ниш: Масовна гасификација, нови паркови и још 11 станица за мерење загађења












