Predsednik opštine Tivat u poseti Nišu - Od juna dva puta nedeljno let Niš - Tivat
Niš 06.04.2021. Južna Srbija Info
Predsednik opštine Tivat boravio je danas u Nišu. Uspostavljanje avio-linije između Niša i Tivta bio bi prvi korak privredne i turističke saradnje Niša i Tivta, zaključeno je u razgovaru gradonačelnice Niša Dragane Sotirovski i predsednika opštine Tivat Željka Komnenovića i njihovih saradnika.

Radujemo se saradnji i dogovorili smo se da u Nišu organizujemo promociju Tivta, a da u Tivtu predstavimo privredne, kulturne i turističke potencijale Niša za goste iz Crne Gore, rekla je Dragana Sotirovski.

Najavljeno je da će avioni nacionalne kompanije „Er Srbija“ od 12. juna ove godine dva puta nedeljno leteti iz Niša za Tivat i to će biti prilika, ukoliko to uslovi zbog pandemije dozvoljavaju, da češće budemo na Jadranu, rekla je gradonačelnica Niša.
Nepoznanica je u ovom trenutku kakvi će uslovi važiti za ulazak građana u Crnu Goru zbog pandemije, ali se nadam da će masovna vakcinacija uticati na relaksaciju mera i povoljne uslove za putovanja, napomenula je Dragana Sotirovski.
Komnenović je rekao da je uspostavljanje linije između Niša i Tivta prilika za obnavljanje privrednih veza dve regije i da je 2019. godine, tokom dva letnja meseca, na tivatski aerodrom sletelo oko 7.500 putnika iz ovog dela Srbije što jasno ukazuje da je interesovanje za boravak u Boki veliko.
U razgovoru je rečeno da će aerodromske takse i troškovi na tivatskom aerodromu ove godine biti veoma stimulativni.
U razgovoru sa delegacijom iz Tivta učestvovali su direktor „Aerodromi Srbije“ Mihajlo Zdravković i gradski većnici Grada Niša Nenad Stanković i Adriana Anastasov.
#
Niš
Dragana Sotirovski
Er Srbija
aerodrom Konstantin Veliki
Crna Gora
Tivat
Željko Komnenović
#GradonacelnicaN @airserbia @NisAirport
@
Tweet
[ Dodaj komentar ]
- Novosti
- Crna hronika
- Politika
- Društvo
- Ekonomija
- Poljoprivreda
- Turizam
- Kultura
- Zabava
- Saveti
- Sport
- Zdravlje
- Intervju
- Blog
- Obaveštenja
- Oglasi
- Nekretnine
- Turističke
Aktuelno

- Sa svečane sednice: Niš kao prestonica Srbije
- Minus vraća tople radijatore i tokom noći
- Dan oslobođenja Niša od Turaka
- Vremenska prognoza
- Pronađeno beživotno telo muškarca u kući
- Sredstva Filmskih susreta za lečenje dece
- Zimsko porodično druženje u Niškoj Banji
- Vozač udario pešaka i pobegao, ne ide u pritvor
- Pešače da se ne zaboravi Albanska golgota
- Prijavljivanje za plivanje za Bogojavljenski krst
- Uručenje nagrada „11. januar“ u nedelju
- Ana Štajdohar u parku Svetog Save za "Srpsku"
- Sveti Stefan Prvomučenik
- Izmene na pojedinim prigradskim linijama
- Trideset godina glasa i vere
Najnoviji oglasi
- Dve ženke francuskog buldoga
- Poznanstva,veze,brak,agencija Lepeza
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Pametni Sat-Sat za Decu sa lokacijom-SIM Sat-Smart Watch
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Pronevera cigareta vrednih oko dva miliona evra: Među uhapšenima Nišlija i Prokupčanin
- Napad u Nišu: Jedan muškarac teško povređen, dvojica privedena
- Božićni turnir u šahu okuplja mlade talente u Nišu
- Ognjenu Petkoviću i Zoranu Trajkoviću po godinu dana zatvora, sud nije utvrdio ko je naneo smrtonosni udarac
- Kerković - Mitić: Srpsko-ruski humanitarni centar u Nišu ne sme biti žrtva političkih pritisaka
- Jojke prebili Čikaga: jedna psovka je bila dovoljna
- Testiraj najpopularnije igrice potpuno BESPLATNO — startuj sa free spinovima!
- Stigao izveštaj o uginuću školjki
- “Leoni” dobio preko 50 miliona evra od države, a sada 1.900 ljudi ostaje bez posla
- Diktiraj svoje uslove igre – iskoristi automatski cashout i osiguraj dobitak!











