Južna Srbija Info
Ћирилица | Latinica

Smiruje se situacija u Prokuplju, na koronu pozitivno 18 pacijenata

Na Infektivnom odeljenju Opšte bolnice „Dr Aleksa Savić“, trenutno je hospitalizovano 48 pacijenata, od čega je njih 18 pozitivno na virus korona.



Mejl adresa za potvrdu komentara (dobićete link). Komentari sa lažnom adresom neće biti objavljeni.

Budite u toku

Dozvolite obaveštenja sa ovog portala o aktuelnim zbivanjima