Vojvodina-Radnički N. 3:2 (2:0), Kraj utakmice

NOVI SAD: Stadion Karađorđe, gledalaca: 2.000, sudija: Filipović (Beograd).

VOJVODINA: Supić, Vulićević, Đurić, Trajković, Nastić, Kosović, Poletanović, Radoja, Alivodić, Gaćinović, Oumaru.

RADNIČKI: Perić, Simov, M. Petrović, Živković, S. Petrović, A. Jovanović, Kolarević, Pejčić, Ljubinković, Stojanović, Mitrović.

- 1. minut, šut Kosovića iz voleja sa oko 17 metara.

- 4. minut, 1:0, Vulićević je proigrao, Alivodića po desnoj strani, ovaj je loptu po zemlji ubacio u šesnaesterac, na drugoj stativi je natrčao Gaćinović i sproveo u mrežu.

- 7. minut, 2:0, strelac Vulićević iz mrtvog ugla. Nakon odigravanja Alivodića, kapiten Vojvodine ušao je na prvu stativu i pogodio bliži ugao golmana Perića.

- 10. minut, igrač Radničkog Mitrović odlično je šutirao po zemlji, Supić je odbio loptu u korner.

- 12. minut, odigravanje Kosovića i Alivodića koji je centrirao loptu do Abubakara a ovaj je glavom poslao pored gola.

- 28. minut, igrač gostiju Živković dobio je žuti karton zato što je šutnuo loptu posle sudijskog zvižduka.

- 30. minut, Kosović je izveo prekid sa leve strane, nabacio je loptu u šesnaesterac, Trajković je zahvatio glavom, ali je napravio faul.

- 45. minut, igralo se uglavnom između dva šesnaesterca, bez ozbiljnijih prilika za gol.

Kraj prvog poluvremena 2:0 za Vojvodinu.

Počelo je drugo poluvreme

- 46. minut, izmena u Radničkom, Živković-Cicmil.

- 47. minut, odlična šansa za Vojvodinu, Kosović je proigrao Abubakara, ovaj je izašao sam ispred golmana koji mu je na vreme zatvorio put ka golu i loptu odbio u korner.

- 53. minut, šansa za Vojvodinu preko Gaćinovića koji je zahvatio loptu glavom i pogodio stativu.

- 54. minut, kontranapad Radničkog preko Ljubinkovića koga je u kaznenom prostoru srušio Trajković (žuti karton) i sudija je dosudio penal za goste.

- 55. minut, 2:1, penal za Radnički je iskoristio Ljubinković.

- 65. minut, penal za Vojvodinu nakon što je Simov srušio Abubakara posle prodora po levoj strani.

- 66. minut, 3:1, za Vojvodinu, siguran sa penala bio je Abubakar.

- 68. minut, 3:2, strelac za Radnički je Mitrović. Stojanović je odlično centrirao a napadač gostiju glavom sproveo loptu u mrežu.

- 70. minut, izmena u Radničkom, Simov-Jovanović.

- 74. minut, Poletanović je pogodio prečku, nakon akcije Kosovića i Smiljanića, a Vranješ je natrčao na loptu i lopta je otišla pored gola.

- 75. minut, Mitrović, napadač Radničkog je opasno šutirao pored gola.

- 80. minut, Mitrović je ponovo odlično šutirao ali je lopta otišla preko prečke gola Vojvodine.

- 84. minut, izmena u Radničkom, S. Petrović-Ivanov.

- 88. minut, izmena u Vojvodini, Kosović-Mitošević.

Kraj utakmice Vojvodina-Radnički (Niš) 3:2 (2:0).