Južna Srbija Info

Izbori 2016: Lista SRS sa imenima sa juga Srbije

rssBookmark and Share

Niš 10.03.2016.

SRS je podnela je svoju listu Republičkoj izbornoj komisiji, a lista je proglašena pod rednim brojem 4.
Na toj listi je 36 imena sa teritorije južne Srbije.

Izbori 2016: Lista SRS sa imenima sa juga Srbije

U odnosu na prošle izbore, jug Srbije je nešto manje zastupljen . Na prošlim izborima SRS je na ovoj listi imao 41 ime sa juga.

Najviše kandidata je iz Niša, 6 kandidata.

Dr VOJISLAV ŠEŠELj – SRPSKA RADIKALNA STRANKA

Red. broj

Ime i prezime

Godina rođenja

Zanimanje

Mesto prebivališta

11.

Tomislav Ljubenović

1951

inženjer metalurgije

Leskovac

16.

Nikola Savić

1959

profesor

Niš

27.

Lidija Dimitrijević

1975

master ekonomista

Leskovac

28.

Goran Čvorović

1971

master teorije umetnosti

Vranje

30.

Cveta Milanov

1962

trgovac

Dimitrovgrad

47.

Bojan Ilić

1979

metalostrugar-mašinski tehničar

Pirot

65.

Bojan Krstić

1971

profesor razredne nastave

Niš

66.

Jelica Spasić Ognjanović

1986

ekonomista

Bela Palanka

67.

Svetislav Jović

1957

diplomirani politikolog

Vlasotince

74.

Zoran Tasić

1957

službenik

Prokuplje

79.

Tihomir Perić

1963

energetičar

Niš

91.

Miljan Todorović

1978

radnik u gumarskoj industriji

Babušnica

103.

Slavko Živković

1959

lekar specijalista

Vranje

113.

Nebojša Mladenović

1967

mašinski tehničar

Niš

116.

Saša Antonović

1969

tekstilni tehničar

Pirot

118.

Ivan Stanojević

1984

medicinski tehničar

Žitorađa

124.

Zvezdan Ristić

1971

viši operativni trener

Kuršumlija

138.

Nadica Stoičkov

1968

mašinski tehničar

Niš

162.

Ljiljana Mladenović

1956

diplomirani pravnik

Leskovac

166.

Goran Jocić

1966

preduzetnik

Pukovac

169.

Dragan Tošić

1957

ekonomista - tehničar

Vladičin Han

173.

Saša Stević

1974

kamenorezac

Merošina

174.

Jovana Jovanović

1991

diplomirani pravnik

Niš

175.

Aleksandar Miljković

1988

profesor istorije

Lebane

178.

Goran Radojičić

1961

dipl. inženjer šumarstva

Surdulica

180.

Marina Miladinović

1983

diplomirani ekonomista

Vranje

195.

Sonja Pešić

1977

strukovni ekonomista

Kuršumlija

196.

Nemanja Mijajlović

1990

privatni preduzetnik

Blace

199.

Cvetko Zdravković

1964

poljoprivredni tehničar

Bojnik

204.

Jelena Ristić

1984

strukovni inženjer saobraćaja

Leskovac

218.

Dragan Stanković

1970

privatni preduzetnik

Medveđa

219.

Milena Todosijević

1990

softverski inženjer

Prokuplje

220.

Miodrag Popović

1960

električar

Trgovište

224.

Gojko Strahinjić

1945

geometar u penziji

Crna Trava

226.

Stojan Ivković

1993

student

Surdulica

241.

Bratimir Spasić

1956

službenik

Prokuplje

Komentara: 0


#   Niš   Leskovac   Vranje   Prokuplje   Pirot   Kuršumlija   Blace   Vlasotince   Žitorađa   Bojnik   Lebane   Medveđa   Crna Trava   Vladičin Han   Surdulica   Trgovište   Dimitrovgrad   Merošina   Bela Palanka   izbori   Babušnica   SRS   Vojislav Šešelj   izbori 2014   RIK   Pukovac   Aleksandar Miljković   Jelena Ristić   Tihomir Perić   Dragan Stanković   medicinski tehničar   Nikola Savić   Zoran Tasić   Ivan Stanojević   Bojan Krstić   Ljiljana Mladenović   jug Srbije   Bojan Ilić   Jovana Jovanović   izbori 2016   Nebojša Mladenović   Ana Jovanović   Zvezdan Ristić
@SRS_info @predsednikSRS @


 


[ Dodaj komentar ]