Ovo su najbolji sportisti!
Prokuplje 25.12.2014. Južna Srbija Info
U organizaciji Sportskog saveza i Opštine Prokuplje održana je tradicionalna manifestacija „Izbor sportiste godine“, na kojoj su dodeljena priznanja najuspešnijima u sportu u 2014. godini.

U konkurenciji pionirki nagrada je pripala Maši Roganović iz Planinarsko-skijaškog kluba „Toplica“, koja je postigla zapažene rezultate u planinarenju. Kod pionira priznanje je otišlo u ruke Darka Stošića, golmana Rukometnog kluba „Topličanin“, dok je za najuspešniju kadetkinju proglašena članica Karate kluba „Topličanin“ Anđela Vukanović. Prvak države u gimnastici Džezair Maksuti najbolji je kadet, Jovana Jovanović članica ŽRK „Topličanin“ najuspešnija je kod juniorki, dok je kod juniora priznanje pripalo Vojinu Lazoviću iz MOK „Topličanin 97“.
Nagrada za najbolji klub za 2014. godinu pripala je Ženskom rukometnom klubu „Topličanin“, koji beleži sjajne rezultate u ovoj godini. Klub se trenutno nalazi na trećem mestu sa realnim izgledima da se plasira u viši rang. Za sportskog radnika godine izabran je Dražan Cvjetković, trener u Karate klubu „Topličanin“, dok je priznanje za najboljeg trenera pripalo Predragu Mladenoviću iz Gimnastičkog kluba.
Nagrada za životno delo ove godine pripala je Slobodanu Mitiću, predsedniku Boks kluba „Toplica“, koji je kao trener reprezentacije učestvovao na četiri prvenstva Evrope i dva svetska prvenstva. Više od 40 godina trener je boksera i kik boksera u Toplici, a zahvaljujući njemu stvoreno je 53 prvaka Jugoslavije i Srbije u boksu.
Za najbolju seniorku izabrana je Daliborka Salević iz ŽRK „Topličanin“, dok je priznanje za najuspešnijeg seniora otišlo u ruke Milana Kurtića, standardnog reprezentativca Srbije, člana Karate kluba „Prokuplje“.
Dobitnicima je u ima lokalne samouprave na priznanjima čestitao predsednik Opštine Prokuplje Miroljub Paunović i poželeo im puno uspeha i sreće u 2015. godini.
- Želim vam da naredna godina bude još uspešnija za vas sportiste, da zabeležite što bolje rezultate u svim rangovima i kategorijama takmičenja. Da na grudima pre svega naših pionira i juniora zasija što veći broj medalja, da ih na borilištima prati sportska sreća, da budu dostojansveni u pobedi i u porazu i da uvek poštuju moto „važno je učestvovati, a ne pobediti“. Trudićemo se da vam mi, kao lokalna samouprava u narednoj godinu pružimo najbolju moguću podršku, koliko god to bude u našoj moći, rekao je predsednik Opštine Prokuplje.
#
Prokuplje
Toplica reka
predsednik opštine
sportisti
Miroljub Paunović
lokalna samouprava
kik boks
Sportski savez
priznanja
Jovana Jovanović
Ana Jovanović
@
Tweet
- Novosti
- Crna hronika
- Politika
- Društvo
- Ekonomija
- Poljoprivreda
- Turizam
- Kultura
- Zabava
- Saveti
- Sport
- Zdravlje
- Intervju
- Blog
- Obaveštenja
- Oglasi
- Nekretnine
- Turističke
Aktuelno

- Vremenska prognoza
- Sa svečane sednice: Niš kao prestonica Srbije
- Minus vraća tople radijatore i tokom noći
- Dan oslobođenja Niša od Turaka
- Pronađeno beživotno telo muškarca u kući
- Sredstva Filmskih susreta za lečenje dece
- Zimsko porodično druženje u Niškoj Banji
- Vozač udario pešaka i pobegao, ne ide u pritvor
- Pešače da se ne zaboravi Albanska golgota
- Prijavljivanje za plivanje za Bogojavljenski krst
- Uručenje nagrada „11. januar“ u nedelju
- Ana Štajdohar u parku Svetog Save za "Srpsku"
- Sveti Stefan Prvomučenik
- Izmene na pojedinim prigradskim linijama
- Trideset godina glasa i vere
Najnoviji oglasi
- Dve ženke francuskog buldoga
- Poznanstva,veze,brak,agencija Lepeza
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Pametni Sat-Sat za Decu sa lokacijom-SIM Sat-Smart Watch
- Otkup telefona Beograd
- Za rad u Sloveniji, Hrvatskoj i Nemačkoj potrebni -mesari -pomoćnik mesara -kuvari -pomoćnik kuvarai i bravari
- Selidbe Beograd Super Cena
- Pronevera cigareta vrednih oko dva miliona evra: Među uhapšenima Nišlija i Prokupčanin
- Napad u Nišu: Jedan muškarac teško povređen, dvojica privedena
- Božićni turnir u šahu okuplja mlade talente u Nišu
- Ognjenu Petkoviću i Zoranu Trajkoviću po godinu dana zatvora, sud nije utvrdio ko je naneo smrtonosni udarac
- Kerković - Mitić: Srpsko-ruski humanitarni centar u Nišu ne sme biti žrtva političkih pritisaka
- Jojke prebili Čikaga: jedna psovka je bila dovoljna
- Testiraj najpopularnije igrice potpuno BESPLATNO — startuj sa free spinovima!
- Stigao izveštaj o uginuću školjki
- “Leoni” dobio preko 50 miliona evra od države, a sada 1.900 ljudi ostaje bez posla
- Diktiraj svoje uslove igre – iskoristi automatski cashout i osiguraj dobitak!











