Stepanović: Kada Partizanu "pokloniš" tri gola onda je to teško stići

17.08.2014.

Fudbaleri Radničkog večeras su izgubili na svom terenu od Partizana rezultatom 1-4. Jedini gol za niški tim postigao je Đorđević.

Svoje viđenje ove utakmice, za portal Real sa Nišave, izneo je šef stručnog štaba tima Dragoslav Stepanović:

- Za nas je utakmica počela vrlo nesrećno, nije prošao ni minut da smo primili gol. Posle tog gola, sav naš dogovor je pao u vodu.  U drugom poluvremenu smo pokazali da možemo da igramo sa Partizanom, smanjili smo njihovu prednost, ali smo im odmah poklonili i treći gol.

Moram da pohvalim svoju ekipu za borbu i trud koji su pružili, ali kad Partizanu pokloniš tri gola, onda je to teško stići. Smatram da je rezultat malo previsok. Žao mi je sto se Pejčić povredio, u dosta navrata je pravio razliku na terenu - završava Stepanović.

#   fudbal   Radnički FK   Partizan FK   Dragoslav Stepanović   šef stručnog štaba