Južna Srbija Info
Ћирилица | Latinica

Auto Moto Fest 2025 – jedna manifestacija, dva tematska događaja

rss

Niš 18.09.2025. Južna Srbija Info - redakcija

Ove jeseni, u hali Čair, Niš, održaće se Auto Moto Fest 2025, podeljen na dva tematska segmenta:

Foto: SajamAutomobila.com
Foto: SajamAutomobila.com
  • Sajam elektromobilnosti3-5. oktobar: posvećen budućnosti mobilnosti: električnim i hibridnim vozilima, infrastrukturi za punjenje, inovacijama i ekološkim rešenjima.

  • Sajam avto-brendova24-26. oktobar: predstavljanje vodećih brendova, novih modela, test voznje, sajamskih popusta i bogatog programa za ljubitelje „tradicionalne“ automobilske scene.

Ulaznica: 300 din. Organizator: City Grupa, uz podršku Grada Niša.

Prvi Sajam automobila u Nišu održan je 2009. godine, sa idejom da jug Srbije dobije manifestaciju posvećenu ljubiteljima automobila, profesionalcima i svima koji prate nove tehnologije i trendove u auto-industriji.

Zahvaljujući viziji osnivača Olivera Paunovića i posvećenosti menadžera sajma Saše Đorđevića, ovaj događaj je tokom više od 15 godina izrastao u regionalno prepoznatljiv brend. Sajam okuplja distributere, salone, servise, ljubitelje motora i oldtajmera, ali i publiku željnu inovacija.

Danas Sajam ima i snažan edukativni karakter, a ove godine poseban akcenat stavljen je na električna i hibridna vozila – budućnost mobilnosti i ekologije. Posetioci će imati priliku da otkriju najnovije modele i tehnologije, kroz jedinstveno iskustvo zelene mobilnosti.

Više informacija: SajamAutomobila.com

Komentara: 0


#   Niš   Čair   automobili   Sajam automobila   Auto-moto fest   City Marketing Centar   Sity Grupa
@


 


[ Dodaj komentar ]





Budite u toku

Dozvolite obaveštenja sa ovog portala o aktuelnim zbivanjima