Nakon "Pikada iz bloka" koji je održan početkom godine, ekipa volontera i članova Humanitarne organizacije Srbi za Srbe, u subotu, 17. avgusta, na terenima OŠ Branko Miljković, organizovala je prvi "Fuca iz bloka".

Upravni odbor Fudbalskog kluba Radnički odlučio je danas da sporazumno raskine ugovor o saradnji sa stručnim štabom na čelu sa Simom Krunićem.

opširnije

Radnički remizirao: Mladost - Radnički 1:1

Južna Srbija Info 18.08.2019.
Mladost-Radnički 1:1

U utakmici petog kola Superlige Srbije fudbaleri Radničkog odigrali su 1:1 protiv Mladosti u Lučanima. U prvom poluvremnu igralo se veoma agresivno, a domaćin je uspeo da povede u 17. minutu preko Radivojevića.

opširnije

Atletičari kopljima i kuglama oštetiti fudbalski teren na stadionu "Čair"

Južna Srbija Info 17.08.2019.
Oštećen teren

Članovi Atletskog kluba Radnički oštetili su prilkom treninga novi teren u koji je uloženo 220 hiljada evra, kažu iz FK Radnički i apeluju na nadležne da pronađu alternativu, kako bi obe strane bile zadovoljne.

opširnije

Pobeda nad Voždovcem - treći trijumf Radničkog

FK Radnički 11.08.2019.
Treći trijumf

Fudbaleri Radničkog pobedili su Voždovac sa 2:1 u četvrtom kolu Superlige Srbije i tako upisali treći prvenstveni trijumf. U veoma zanimljivom i uzbudljivom meču na stadionu Čair, pogotke za domaći tim dali su Mihajlović i Jirka, dok je strelac za goste bio Jevtić.

opširnije

Održan deveti 3x3 turnir u Aleksincu

Aleksinac.Net 31.07.2019.
Održan turnir 3x3 u Aleksincu

Proteklog vikenda, šampionat Srbije u basketu je nastavljen, a priliku da se takmiče i dođu do trofeja basketaši su imali u Aleksincu.