Čekićem na muža, nagovarao je da se ubije!
03.08.2013. Autor: B. Janačković |
Protiv A. S. (35) iz okoline Niša policija je podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je počinila nasilje u porodici, jer je svog supruga N. S. (36) udarila na spavanju čekićem više puta u glavu. Ona je nakon incidenta sama pozvala policiju, rekavši da je to učinila jer ju je suprug nagovarao da napiše oproštajno pismo i počini samoubistvo.

Dramatični događaj odigrao se u jutarnjim časovima u njihovoj porodičnoj kući u jednom naselju nadomak Niša.
- Žena je nakon privođenja ispričala da je duži period u lošim odnosima sa suprugom od koga se razvodi i da je strahovala od njega jer je rekao da se neće odreći dece. Ona sa mužem nije živela godinu dana, ali se on nedavno vratio i nastavio da vrši pritisak na nju da se u brakorazvodnoj parnici odrekne dece. Kritičnog dana ispričala je da ju je muž nagovarao da napiše oproštajno pismo i da izvrši samoubistvo. Muž joj je navodno govorio da može da joj pomogne da napravi omču ako sam ne zna, kao i da je najbolje da se obesi dok on bude u gradu, na nekom prometnom mestu, kako njega ne bi mogli da okrive - kaže izvor blizak istrazi.
Prema rečima našeg sagovornika, A. S. je počinjala da piše pismo, ali je odugovlačila kako bi dobila na vremenu.
- Na pola pisanja se uspavala, ali je muž bio uporan i probudio je i terao da nastavi sa pisanjem pisma. Kada se on uspavao, ona je sišla do podruma, uzela čekić i udarila ga nekoliko puta u glavu - kaže za naš izvor.
Povređeni N. S. je uspeo da se kolima sam doveze do Kliničkog centra u Nišu, gde je zbrinut na Klinici za neurohirurgiju. Lekari su konstatovali da nema teže povrede, ali je zadržan u bolnici preventivno da ne bi došlo do pogoršanja stanja.
Odmah nakon što je muž otišao iz kuće, A. S. pozvala policiju i ispričala šta je uradila.
- Pismo koje je pisala A. S. je predato policiji koja istražuje ceo slučaj - kaže naš sagovornik.
Porodica A. S. odbila je razgovor o ovom slučaju kao i N. S. koji je tada bio u bolničkom krevetu.
Tweet
- Novosti
- Crna hronika
- Politika
- Društvo
- Ekonomija
- Poljoprivreda
- Turizam
- Kultura
- Zabava
- Saveti
- Sport
- Zdravlje
- Intervju
- Blog
- Obaveštenja
- Oglasi
- Nekretnine
- Turističke
Aktuelno

- Vremenska prognoza
- Niški vatrogasci gase požar kod Zaječara
- Od dokumenata do porodičnog stabla
- Sedam novih ambulanti u UKC Niš
- Radnici strahuju od otpuštanja
- Nanogice za prebijanje Čikaga
- Penzionerima isporučeno 274.440 paketa
- Nije bila nadležna, ali je reagovala
- Cisterna sa vodom u UKC Niš
- Pitanja SNS-a za Dragana Milića
- Voda prioritet za niška sela
- Leskovački otvoreni paviljon
- Prekidi u vodosnabdevanju
- Iluzije treba čuvati na sobnoj temperaturi
- Moje Vlasotince
Najnoviji oglasi
- Folija,cuva privatnost ogledalo efektom
- Prodaje se gg zemljište na manje od deset minuta od centra Niša
- radnici za berbu maline Arilje
- Veze,brak,poznanstva
- Polovni delovi Sprinter, Vito, Viano, Krafter, LT
- Torte Novi Sad
- Potrebna Vam je dodatna zarada?
- Potrebni mesari za rad u Sloveniji i Hrvatskoj
- Pametni Sat-Sat za Decu sa lokacijom-SIM Sat-Smart Watch
- Otkup telefona Beograd
- „Nisam mađioničar, ali želim da vas lepo iznenadim“ – Pavlović obišao tri niška sela
- Leskovac; Iz budžeta grada isplaćeno 10.986.645 dinara
- HITNO ZA TURISTE: Od 5 do 9 sati sutra obustava na prelazima ka Grčkoj – očekuju se velika zadržavanja
- Voda za kupanje iznad brane na Vlasini izvrsnog kvaliteta – najnovija ocena Zavoda za javno zdravlje Leskovac
- Grad stao uz Gimnaziju „Bora Stanković“: Pokrenuta inicijativa za status škole od nacionalnog značaja
- Gradonačelnik Pavlović najavio izgradnju gasne elektrane: Niš dobija stabilnu energiju i jeftinije grejanje
- Napredak u pregovorima: Gasna elektrana kod Niša sve izvesnija
- Uspešnu zimsku sezonu ispratio sneg, počeo letnji red letenja -
- Gde je istina: Niš u ogledalu protesta - mladi, građani i VLAST pred ispitom poverenja
- Akademik Svetislav Božić: "Niš mi je otvorio put ka svetu“
- Dan primirja u Prvom svetskom ratu
- Gde je istina: Niš u ogledalu protesta - mladi, građani i VLAST pred ispitom poverenja
- Gradonačelnik Pavlović najavio izgradnju gasne elektrane: Niš dobija stabilnu energiju i jeftinije grejanje
- Akademik Svetislav Božić: "Niš mi je otvorio put ka svetu“
- Uspešnu zimsku sezonu ispratio sneg, počeo letnji red letenja -









