Južna Srbija Info
Ћирилица | Latinica

Obijao nenastanjene kuće

rss

30.08.2012. Autor: Agencija TANJUG

Protiv Milutina M. (51) iz sela Leva Reka, opština Vranjska Banja, policija je Osnovnom javnom tužilaštvu u Vranju podnela krivičnu prijavu zbog sumnje da je izvršio četiri teške krađe.

Policija sumnja da je Milutin M. u poslednjih petnaestak dana obio četiri nenastanjene porodične kuće iz kojih je ukrao električne uređaje, elektroinstalacioni materijal i predmete od bakra.

Osnovno tužilaštvo je podnelo zahtev za sprovodjenje istrage, a osumnjičeni je priveden istražnom sudiji Osnovnog suda u Vranju koji mu je odredio pritvor u trajanju do mesec dana.

-Mi smo na ovaj način rasvetlili obijanje četiri nenastanjene porodične kuće u gradu Vranju i selima Lukovo i Tebužde - rekao je portparol Policijske uprave u Vranju Dragan Stamenković.

Deo ukradenih predmeta koji su pronadjeni u kući Milutina M. već su vraćeni njihovim vlasnicima.


#   Dragan Stamenković
@


 



Budite u toku

Dozvolite obaveštenja sa ovog portala o aktuelnim zbivanjima